Foto Studio Kołecki sp.j. | ul. Ratajczaka 36, 61-816, Poznań | Tel.: 618529921 E-mail: kolecki@kolecki.pl

Sesje ciążowe

Przykładowe fotografie:

Słodkie bobaski

Fotografowanie tych najbardziej rozczulających na świecie istotek to w istocie wielka sztuka.

Otoczone miękkością, czułością i intymnością, jednocześnie niedostrzegające jeszcze obiektywu i śledzącego każdy ruch bacznego oka fotografa, maleństwa cechuje intensywna mimika i ruchliwość. Zdjęcia wykonujemy więc bez pośpiechu. Poszukiwanie idealnego ujęcia sprawia, że dzieciaczki czasem zasypiają w miękkim koszyku i cieple lamp.  Zdjęcia wykonane bobasom „u Kołeckiego” to jednocześnie bajkowo zaaranżowane scenografie, jak i bezpieczeństwo i wysoka wrażliwość na specyficzny kadr. Priorytetem jest komfort maluszka i jego rodziców. Fotografowanie bobasków to dla nas naturalna sprawa, bo u nas fotografami są mamy i tatusiowie.

Ważne jest odpowiedne przygotowanie się do sesji. Przy telefonicznej rezerwacji terminu  pod nr-em 61 852 99 21 podpowiadamy szczegółowo jak, w zależności od wieku , przygotować dziecko do wizyty u fotografa, co przynieść oraz jak ubrać. Zachęcamy m. in. do zabrania z domu opasek, kocyków, chustek i innych akcesoriów. Jeśli do sesji wykorzystane zostaną różne ubranka, to najlepiej wybrać te bez wzorków czy obrazków. Prosimy także, aby dziecko było najedzone.

Grube brzuszki

Te wyjątkowe chwile w brzuszku mamy warto jest uwiecznić na zdjęciu. Kiedyś fotografowanie dużych brzuszków było tabu, teraz możemy się cieszyć z każdej chwili bycia w ciąży. Miło jest zamiast do kawiarni na kolejne ciastko bez wyrzutów winy – bo przecież nie dla nas – umówić się na sesję do fotografa. Można fotografować się samemu, z partnerem lub całą rodziną. Bądź dumna ze swojego brzuszka- brzuszki są szalenie fotogeniczne, serdecznie polecamy na każdym etapie ciąży.

Dla kogo

Kogo zapraszamy:

  • cudowne noworodki
  • mięciutkie bobaski
  • siedzące samodzielnie półroczne grubaski
  • 9- miesięczne śliniaki
  • a także pierwszo- kroczkowych bohaterów

 

Oczekującym mamusiom polecamy intymne sesje brzuszkowe.

 

Wynajem fotografa

 

Oprócz zdjęć w studio proponujemy także wynajęcie fotografa rodzinnego w plener lub do domu – mobilne studio z oświetleniem studyjnym – szczegóły poniżej.

 

Zdjęcia studyjne

 

Na zdjęcia studyjne prosimy umówić się telefonicznie z niewielkim wyprzedzeniem czasowym.

 

Cennik

Ceny zaczynają się od 55 zł

Udostępnij: