Foto Studio Kołecki sp.j. | ul. Ratajczaka 36, 61-816, Poznań | Tel.: 618529921 E-mail: kolecki@kolecki.pl

Dzieci i łobuzy

Przykładowe fotografie:

Dzieci i łobuzy

 

Fotografować dzieci należy nie tylko umieć, ale przede wszystkim lubić – my lubimy bardzo!

 

Ich szczery uśmiech, zwariowane pomysły, zabawa z fotografem i genialne pozowanie sprawia, że zarówno dla bohaterów takiej sesji jak i dla nas jest to świetnie spędzony i cenny czas. Nasz obiektyw łapie ulotne światło w dziecięcych oczach,  przewrotne spojrzenie i szelmowski uśmiech. Z Foto Studio Kołecki „wychodzą” genialne dziecięce fotografie – pomaga nam w tym wrażliwość, umiejętność fotograficznego patrzenia, wiedza i doświadczenie. Zdjęcie dziecka nie zawsze musi być kolorowe i wesołe – uwielbiamy chwycić w kadr nastrój chwili, ulotne chwile zapatrzenia, wypuszczenie łzy czy śliny! Bo dzieci są niezwykłe pod każdą postacią i w każdym wieku.

Przygotowanie do sesji

 

Ważne jest odpowiednie przygotowanie się do sesji. Przy telefonicznej rezerwacji terminu  pod nr-em 61 852 99 21 podpowiadamy szczegółowo jak, w zależności od wieku , przygotować dziecko do wizyty u fotografa, co przynieść oraz jak ubrać.

 

Wynajem fotografa

 

Oprócz zdjęć w studio proponujemy także wynajęcie fotografa rodzinnego w plener lub do domu – mobilne studio z oświetleniem studyjnym – szczegóły poniżej.

 

Zdjęcia studyjne

 

Na zdjęcia studyjne prosimy umówić się telefonicznie z niewielkim wyprzedzeniem czasowym.

Użycie zdjęć przez Foto Studio Kołecki

Foto Studio Kołecki zastrzega sobie możliwość użycia zdjęć do prezentacji w Internecie np. na stronie firmowej, na Facebooku, Pintereście itp. jako wizytówki prac. Promocyjny koszt sesji odpowiednio: 400zł, 450 zł, 500 zł jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieopłatne pokazanie wizerunku wszystkich osób na zdjęciu przez firmę Foto Studio Kołecki. Jeśli zdjęcie miałoby być użyte w materiałach drukowanych np. reklamowych, firma Foto Studio Kołecki musi uzyskać pisemną zgodę na użyczenie praw do wizerunku osób przedstawionych na zdjęciach oraz  zapłacić uzgodnione wynagrodzenie dla osób na zdjęciach.

 

Wieczyste wykupienie praw autorskich majątkowych

W przypadku wykupienia przez Państwa autorskich praw majątkowych, zdjęcie nie może być publikowane przez naszą firmę i staje się wyłączną własnością osoby na zdjęciu. Zdjęcie można dowolnie przerabiać czy drukować na wszelkich nośnikach bez konieczności podawania autora.

Zastrzeżenie zdjęć

Zdjęcie na płycie ma nasze logo, ale firma Foto Studio Kołecki nie pokazuje ich w Internecie, mimo że nie wykupują Państwo praw autorskich do zdjęć. Sesja wyceniana jest wówczas poza ceną promocyjną.

Przechowywanie:

Państwa zdjęcia przechowywane są u nas w bazie przez okres 10 lat. W każdej chwili można zamówić dodatkowe zdjęcia, powiększenia itp., a także

wykupić prawa autorskie majątkowe ( po wykupieniu przez Państwa praw usuwamy je z bazy). Wykupienie praw do pojedynczego zdjęcia z sesji promocyjnej i zwykłej – 75 zł/szt

Cennik

Ceny zaczynają się od 55 zł

Udostępnij: