Foto Studio Kołecki sp.j. | ul. Ratajczaka 36, 61-816, Poznań | Tel.: 618529921 E-mail: kolecki@kolecki.pl

Życie rodzinne

Przykładowe fotografie:

Życie rodzinne

Fotografia rodzinna jest propozycją dialogu między współczesnością a wiekowymi tradycjami. Pozwala poznać i utrwalić historie życia. Wyrazista i pełna kolorów wizja, fotografia czarno-biała kontrastowo ukazująca podobieństwo rysów poszczególnych członków rodziny albo w sepii, ze specyficzną poświatą na starodawnym szezlongu nawiązującym do wielopokoleniowego dziedzictwa – wszystkie rodzaje fotografii łączymy w pewną łagodność, czasem nawet melancholię, ukazując dyskretne cechy poszczególnych pokoleń i ich własne światy.

Jakie są fotografie rodzinne z naszego studio?

W specyficznej scenografii z głębokim tłem lub ekspresyjne – pokazujące, jak szczęśliwi się czują się Państwo wśród bliskich, albo zupełnie zwyczajne, jakby fotograf towarzyszył Państwu w codziennym życiu. Uwieczniajmy te chwile, naprawdę warto zatrzymać czas.

Nasze fotografie to nie tylko indywidualnie przygotowywana aranżacja. To także empatia fotografów i ich profesjonalizm. W Foto Studio Kołecki – rodzinnej firmie o ponad-stuletniej tradycji – również sami tworzymy rodzinną atmosferę. Cenimy wspólnie spędzane chwile.

Podstawowa propozycja Foto Studio Kołecki to pojedyncza fotografia wybrana z 4 różnych zdjęć. Dla osób bardziej wymagających mamy Sesje Zdjęciowe. Poniżej szczegółowy cennik.

 

Na zdjęcia studyjne prosimy umówić się telefonicznie z niewielkim wyprzedzeniem czasowym.

 

tel: 61 852 99 21

 

Serdecznie zapraszamy

Użycie zdjęć przez Foto Studio Kołecki

Foto Studio Kołecki zastrzega sobie możliwość użycia zdjęć do prezentacji w Internecie np. na stronie firmowej, na Facebooku, Pintereście itp. jako wizytówki prac. Promocyjny koszt sesji odpowiednio: 400zł, 450 zł, 500 zł jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieopłatne pokazanie wizerunku wszystkich osób na zdjęciu przez firmę Foto Studio Kołecki. Jeśli zdjęcie miałoby być użyte w materiałach drukowanych np. reklamowych, firma Foto Studio Kołecki musi uzyskać pisemną zgodę na użyczenie praw do wizerunku osób przedstawionych na zdjęciach oraz  zapłacić uzgodnione wynagrodzenie dla osób na zdjęciach.

 

Wieczyste wykupienie praw autorskich majątkowych

W przypadku wykupienia przez Państwa autorskich praw majątkowych, zdjęcie nie może być publikowane przez naszą firmę i staje się wyłączną własnością osoby na zdjęciu. Zdjęcie można dowolnie przerabiać czy drukować na wszelkich nośnikach bez konieczności podawania autora.

Zastrzeżenie zdjęć

Zdjęcie na płycie ma nasze logo, ale firma Foto Studio Kołecki nie pokazuje ich w Internecie, mimo że nie wykupują Państwo praw autorskich do zdjęć. Sesja wyceniana jest wówczas poza ceną promocyjną.

Przechowywanie:

Państwa zdjęcia przechowywane są u nas w bazie przez okres 10 lat. W każdej chwili można zamówić dodatkowe zdjęcia, powiększenia itp., a także

wykupić prawa autorskie majątkowe ( po wykupieniu przez Państwa praw usuwamy je z bazy). Wykupienie praw do pojedynczego zdjęcia z sesji promocyjnej i zwykłej – 75 zł/szt

Cennik

Ceny zaczynają się od 55 zł

Udostępnij: