Foto Studio Kołecki sp.j. | ul. Ratajczaka 36, 61-816, Poznań | Tel.: 618529921 E-mail: kolecki@kolecki.pl

Bobaski i Brzuszki

Przykładowe fotografie:

Słodkie bobaski

Fotografowanie tych najbardziej rozczulających na świecie istotek to w istocie wielka sztuka.

Otoczone miękkością, czułością i intymnością, jednocześnie niedostrzegające jeszcze obiektywu i śledzącego każdy ruch bacznego oka fotografa, maleństwa cechuje intensywna mimika i ruchliwość. Zdjęcia wykonujemy więc bez pośpiechu. Poszukiwanie idealnego ujęcia sprawia, że dzieciaczki czasem zasypiają w miękkim koszyku i cieple lamp.  Zdjęcia wykonane bobasom „u Kołeckiego” to jednocześnie bajkowo zaaranżowane scenografie, jak i bezpieczeństwo i wysoka wrażliwość na specyficzny kadr. Priorytetem jest komfort maluszka i jego rodziców. Fotografowanie bobasków to dla nas naturalna sprawa, bo u nas fotografami są mamy i tatusiowie.

Ważne jest odpowiedne przygotowanie się do sesji. Przy telefonicznej rezerwacji terminu  pod nr-em 61 852 99 21 podpowiadamy szczegółowo jak, w zależności od wieku , przygotować dziecko do wizyty u fotografa, co przynieść oraz jak ubrać. Zachęcamy m. in. do zabrania z domu opasek, kocyków, chustek i innych akcesoriów. Jeśli do sesji wykorzystane zostaną różne ubranka, to najlepiej wybrać te bez wzorków czy obrazków. Prosimy także, aby dziecko było najedzone.

Grube brzuszki

Te wyjątkowe chwile w brzuszku mamy warto jest uwiecznić na zdjęciu. Kiedyś fotografowanie dużych brzuszków było tabu, teraz możemy się cieszyć z każdej chwili bycia w ciąży. Miło jest zamiast do kawiarni na kolejne ciastko bez wyrzutów winy – bo przecież nie dla nas – umówić się na sesję do fotografa. Można fotografować się samemu, z partnerem lub całą rodziną. Bądź dumna ze swojego brzuszka- brzuszki są szalenie fotogeniczne, serdecznie polecamy na każdym etapie ciąży.

Dla kogo

Kogo zapraszamy:

  • cudowne noworodki
  • mięciutkie bobaski
  • siedzące samodzielnie półroczne grubaski
  • 9- miesięczne śliniaki
  • a także pierwszo- kroczkowych bohaterów

 

Oczekującym mamusiom polecamy intymne sesje brzuszkowe.

 

Wynajem fotografa

 

Oprócz zdjęć w studio proponujemy także wynajęcie fotografa rodzinnego w plener lub do domu – mobilne studio z oświetleniem studyjnym – szczegóły poniżej.

 

Zdjęcia studyjne

 

Na zdjęcia studyjne prosimy umówić się telefonicznie z niewielkim wyprzedzeniem czasowym.

 

Użycie zdjęć przez Foto Studio Kołecki

Foto Studio Kołecki zastrzega sobie możliwość użycia zdjęć do prezentacji w Internecie np. na stronie firmowej, na Facebooku, Pintereście itp. jako wizytówki prac. Promocyjny koszt sesji odpowiednio: 400zł, 450 zł, 500 zł jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieopłatne pokazanie wizerunku wszystkich osób na zdjęciu przez firmę Foto Studio Kołecki. Jeśli zdjęcie miałoby być użyte w materiałach drukowanych np. reklamowych, firma Foto Studio Kołecki musi uzyskać pisemną zgodę na użyczenie praw do wizerunku osób przedstawionych na zdjęciach oraz  zapłacić uzgodnione wynagrodzenie dla osób na zdjęciach.

 

Wieczyste wykupienie praw autorskich majątkowych

W przypadku wykupienia przez Państwa autorskich praw majątkowych, zdjęcie nie może być publikowane przez naszą firmę i staje się wyłączną własnością osoby na zdjęciu. Zdjęcie można dowolnie przerabiać czy drukować na wszelkich nośnikach bez konieczności podawania autora.

Zastrzeżenie zdjęć

Zdjęcie na płycie ma nasze logo, ale firma Foto Studio Kołecki nie pokazuje ich w Internecie, mimo że nie wykupują Państwo praw autorskich do zdjęć. Sesja wyceniana jest wówczas poza ceną promocyjną.

Przechowywanie:

Państwa zdjęcia przechowywane są u nas w bazie przez okres 10 lat. W każdej chwili można zamówić dodatkowe zdjęcia, powiększenia itp., a także

wykupić prawa autorskie majątkowe ( po wykupieniu przez Państwa praw usuwamy je z bazy). Wykupienie praw do pojedynczego zdjęcia z sesji promocyjnej i zwykłej – 75 zł/szt

Cennik

Ceny zaczynają się od 55 zł

Udostępnij: