Foto Studio Kołecki sp.j. | ul. Ratajczaka 36, 61-816, Poznań | Tel.: 618529921 E-mail: kolecki@kolecki.pl

Sesje ciążowe

Przykładowe fotografie:

Sesja ciążowa

 

Czasy, kiedy fotografowanie kobiet spodziewających się dziecka stanowiło temat tabu odeszły w niepamięć. Choć niewątpliwie nie brakuje w nim trudu oraz rozmaitych przeszkód do pokonania, okres oczekiwania na malucha to czas wypełniony przede wszystkim radością i szczęściem. Sesja zdjęciowa ciążowa pozwala uwiecznić te ulotne momenty,aby zawsze móc powrócić myślami do najprzyjemniejszych chwil nasze gożycia.

Nasze poznańskie studio fotograficzne to profesjonalne środowisko, w którym bez skrępowania zrealizujesz swój pomysł na ciążową sesję zdjęciową. Jako klient, masz decydujący wpływ na przebieg całego przedsięwzięcia w każdym momencie jego trwania. Proponowane przez nas kadry cechuje dobry smak oraz przywiązanie do szczegółu. Nasza oferta to nie tylko indywidualna zdjęciowa sesja ciążowa — istnieje także możliwość wykonania fotografii z partnerem lub całą rodziną.

 

Fotografia dziecięca

 

Pierwsze chwile z nowo narodzonym członkiem rodziny to często prawdziwy kalejdoskop emocji. Mnogość niespotykanych wcześniej doświadczeń sprawia, że często przywołujemy ten czas jako szczególny w naszym życiu. Mając świadomość szczególnej więzi, jaka formuje się między rodzicami a dzieckiem w pierwszych tygodniach życia, proponujemy Państwu wykonanie fotografii z noworodkiem. Tego rodzaju ujęcia stanowią świetne uzupełnienie — niejako kontynuację — naszych ciążowych sesji zdjęciowych.

Wynajem fotografa

 

Oprócz ciążowych sesji zdjęciowych realizowanych w naszym studio w Poznaniu proponujemy także wynajęcie fotografa rodzinnego w plener lub do domu. Mobilne studio z profesjonalnym oświetleniem umożliwia zamianę każdej przestrzeni w świetnie wyposażony plan fotograficzny. Jeśli cenisz sobie bliskość natury lub zwyczajnie najbezpieczniej czujesz się w zaciszu swojego domu, to rozwiązanie jest dla ciebie.

 

Zdjęcia studyjne

 

Na zdjęcia studyjne prosimy umówić się telefonicznie z niewielkim wyprzedzeniem czasowym.

 

Udostępnij: