Foto Studio Kołecki sp.j. | ul. Ratajczaka 36, 61-816, Poznań | Tel.: 618529921 E-mail: kolecki@kolecki.pl

Sesje noworodkowe i dziecięce

Przykładowe fotografie:

Dzieci i łobuzy

 

Fotografować dzieci należy nie tylko umieć, ale przede wszystkim lubić – my lubimy bardzo!

 

Ich szczery uśmiech, zwariowane pomysły, zabawa z fotografem i genialne pozowanie sprawia, że zarówno dla bohaterów takiej sesji jak i dla nas jest to świetnie spędzony i cenny czas. Nasz obiektyw łapie ulotne światło w dziecięcych oczach,  przewrotne spojrzenie i szelmowski uśmiech. Z Foto Studio Kołecki „wychodzą” genialne dziecięce fotografie – pomaga nam w tym wrażliwość, umiejętność fotograficznego patrzenia, wiedza i doświadczenie. Zdjęcie dziecka nie zawsze musi być kolorowe i wesołe – uwielbiamy chwycić w kadr nastrój chwili, ulotne chwile zapatrzenia, wypuszczenie łzy czy śliny! Bo dzieci są niezwykłe pod każdą postacią i w każdym wieku.

Przygotowanie do sesji

 

Ważne jest odpowiednie przygotowanie się do sesji. Przy telefonicznej rezerwacji terminu  pod nr-em 61 852 99 21 podpowiadamy szczegółowo jak, w zależności od wieku , przygotować dziecko do wizyty u fotografa, co przynieść oraz jak ubrać.

 

Wynajem fotografa

 

Oprócz zdjęć w studio proponujemy także wynajęcie fotografa rodzinnego w plener lub do domu – mobilne studio z oświetleniem studyjnym – szczegóły poniżej.

 

Zdjęcia studyjne

 

Na zdjęcia studyjne prosimy umówić się telefonicznie z niewielkim wyprzedzeniem czasowym.

Udostępnij: