Foto Studio Kołecki sp.j. | ul. Ratajczaka 36, 61-816, Poznań | Tel.: 618529921 E-mail: kolecki@kolecki.pl

Fotografia biznesowa

„Dwadzieścia lat trwa budowanie reputacji, a 5 minut jej zrujnowanie.”

Warren Buffett

 

Zdjęcia korporacyjne i wizerunkowe

 

Silny i unikalny wizerunek firmy jest bezcenny. Gdy jest profesjonalny i spójny, buduje zaufanie i pozwala identyfikować się z marką. Dlatego też nasza firma od lat pomaga klientom prezentować ich przedsiębiorstwa w odpowiednim świetle poprzez profesjonalne sesje. Zdjęcia biznesowe kadry zarządzającej i specjalistów, ujęcia biura, a także produktów, to zaledwie kilka z przykładów fotografii, które powinna posiadać firma.

 

Fotografie korporacyjne i wizerunkowe

 

Specjalizujemy się w fotografii korporacyjnej, która „pracuje” na pozytywny odbiór przedsiębiorstwa. Nasza oferta to biznesowa sesja zdjęciowa, której efekty można wykorzystać na wiele sposobów w komunikacji i promocji przedsiębiorstwa np. na stronach www, w stopkach maili, w prezentacjach i materiałach marketingowych firmy, komunikatach prasowych, w mediach społecznościowych oraz katalogach. Zrealizujemy dla Państwa dowolne projekty z zakresu fotografii korporacyjnej, m.in.:

Portret

 

Wykonujemy indywidualne portretowe fotografie kadry zarządzającej, liderów i specjalistów niewielkich firm, jak również krajowych potentatów. Pracując z przedstawicielami koncernów, szefami dużych firm i ich zespołami, stawiamy na uchwycenie tego, co na pierwszy rzut oka niewidoczne. Na naszych ujęciach pokazujemy charyzmę, doświadczenie, zaufanie, profesjonalizm i kreatywność pracowników korporacji. Fotografujemy zarówno w codziennym środowisku pracy, czyli np. w biurze, gabinecie czy na hali produkcyjnej, jak i w naszym studiu w Poznaniu. Dbamy o każdy szczegół, a jednocześnie działamy sprawnie, ponieważ wiemy, że czas ludzi aktywnych zawodowo jest na wagę złota. Zapewniamy wykonanie profesjonalnego makijażu, a także pomagamy w doborze stylizacji do biznesowej sesji zdjęć.

 

Wizerunek pracownika

 

Fotografia korporacyjna może obejmować pracowników podczas ich pracy, portretowanie zespołów i przygotowanie reportaży np. z ważnych spotkań. Tego rodzaju sesje i zdjęcia biznesowe ukazują kulturę firmy w jej najlepszej odsłonie, a także pozwalają zgłębić jej unikalny charakter.

 

Fotografia eventowa

 

Nasza firma z specjalizuje się także w korporacyjnej fotografii eventowej. Dokumentujemy imprezy okolicznościowe i firmowe, ważne spotkania, a także zebrania i konferencje. Podczas tego rodzaju wydarzeń działamy niewidocznie, tak by nie zakłócać ich naturalnego przebiegu. Wykonujemy wizerunki i portrety, które klienci wykorzystują później w komunikacji wewnętrznej, a także marketingowej.

 

Fotografia produktowa i marketingowa

 

Przeprowadzona przez nas biznesowa sesja zdjęciowa, służy także promocji i działaniom marketingowym. Niezależnie od tego, czy firma potrzebuje doskonałych ujęć produktów, przedstawiających usługi, czy zebrane przez specjalistów nagrody branżowe, do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie i dbamy o to, by poszczególne ujęcia były spójne z identyfikacją wizualną firmy.

 

Biuro

 

Fotografujemy także wnętrza biur i budynki. Pokazujemy, że nasi klienci tworzą przyjazne miejsca pracy, a sesje biznesowych zdjęć, które wykonujemy, sprawdzają się doskonale w działaniach m.in. z zakresu employer branding. Robimy także portrety hal produkcyjnych, dokumentujemy proces i technologię produkcji.

 

Zasady współpracy i ceny

 

Proponujemy konkurencyjne ceny, a także szybką i sprawną realizację. Zapewniamy profesjonalną obsługę i dyskrecję w oparciu o umowę z klauzulą poufności. Przygotowujemy ujęcia dla klientów z możliwością odsprzedania autorskich praw majątkowych.

Zapraszamy do kontaktu, w celu indywidualnej wyceny sesji zdjęciowej dla biznesu

Biznesowa sesja zdjęciowa

Świat interesów

Współczesna aktywność zawodowa w każdym obszarze wymaga profesjonalnej oprawy fotograficznej. Kadry ukazujące wnętrza gabinetów, interesujące portrety przedsiębiorców czy fotoreportaże z eventów i konferencji to wizytówka każdej liczącej się firmy. Fotografia korporacyjna reprezentuje Państwa działalność zarówno na stronie internetowej, na folderach i prospektach, jak i na wielkoformatowych billboardach. Nowoczesna firma na wysokim poziomie nie istnieje bez dobrej fotorelacji, a sesje zdjęć biznesowych w naszym poznańskim studiu zapewniają Państwu ten poziom!

Sesje — zdjęcia biznesowe studyjne

BUSINESS YOUNG – linia kierowana do młodych ludzi do 26 roku życia

BUSINESS CLASSIC – linia dla wszystkich zainteresowanych swoim profesjonalnym wizerunkiem

BUSINESS UNIQUE – linia dla wszystkich pragnących się wyróżnić za pomocą swojego niestandardowego zdjęcia profilowego

BUSINESS EXPRESS – fotografowanie, wybór ujęcia, retusz, przesłanie pliku w ciągu jednego dnia

BUSINESS TOGETHER– sesja zdjęciowa biznesowa w grupie

Przykładowe fotografie:

Pracowaliśmy dla:

Udostępnij: