Foto Studio Kołecki sp.j. | ul. Ratajczaka 36, 61-816, Poznań | Tel.: 618529921 E-mail: kolecki@kolecki.pl

Fotografia korporacyjna

Pracowaliśmy dla:

Fotografia korporacyjna

 

„Dwadzieścia lat trwa budowanie reputacji, a 5 minut jej zrujnowanie.”

Warren Buffett

 

Silny i unikalny wizerunek firmy jest bezcenny. Gdy jest profesjonalny i spójny, buduje zaufanie i pozwala identyfikować się z marką. Dlatego też od lat pomagamy naszym klientom prezentować ich przedsiębiorstwa w odpowiednim świetle poprzez fotografię korporacyjną. Portrety biznesowe kadry zarządzającej i specjalistów, zdjęcia biura, a także produktów, to zaledwie kilka z przykładów fotografii, które powinna posiadać firma. We współczesnym świecie zdominowanym przez przekazy wizualne i internet nie można bowiem obyć się bez dobrych zdjęć biznesowych.

 

Zdjęcia korporacyjne i wizerunkowe

 

Specjalizujemy się w fotografii korporacyjnej, która „pracuje” na pozytywny odbiór przedsiębiorstwa. Wykonujemy zdjęcia, które można wykorzystać na wiele sposobów w komunikacji i promocji biznesu np. na stronach www, w stopkach maili, w prezentacjach i materiałach marketingowych firmy, komunikatach prasowych, w mediach społecznościowych oraz katalogach. Zrealizujemy dla Państwa dowolne sesje z zakresu fotografii biznesowej m.in.:

 

Zdjęcia portretowe

 

Wykonujemy indywidualne zdjęcia portretowe kadry zarządzającej, liderów i specjalistów firmy. Pracując z przedstawicielami biznesu, szefami dużych firm i ich zespołami, stawiamy na uchwycenie tego, co na pierwszy rzut oka niewidoczne. Na naszych zdjęciach pokazujemy charyzmę, doświadczenie, zaufanie, profesjonalizm i kreatywność.  Fotografujemy zarówno w codziennym środowisku pracy, czyli np. w biurze, gabinecie czy na hali produkcyjnej, jak i w studiu. Dbamy o każdy szczegół podczas sesji, a jednocześnie działamy sprawnie, ponieważ wiemy, że czas ludzi biznesu jest na wagę złota. Zapewniamy wykonanie profesjonalnego makijażu, a także pomagamy w doborze stylizacji do zdjęć.

 

Zdjęcia pracowników

 

Fotografujemy pracowników podczas ich pracy, portretujemy zespoły i przygotowujemy reportaże np. z ważnych spotkań. Są to zdjęcia, które ukazują kulturę firmy w jej najlepszej odsłonie, a także pozwalają bliżej poznać jej unikalny charakter.

 

Fotografia eventowa

 

Specjalizujemy się także w fotografii eventowej. Robimy zdjęcia podczas imprez okolicznościowych i firmowych, ważnych spotkań, a także zebrań. Podczas tego rodzaju wydarzeń działamy niewidocznie, tak by nie zakłócać ich naturalnego przebiegu. Wykonujemy zdjęcia, które klienci wykorzystują później w komunikacji wewnętrznej, a także marketingowej.

 

Fotografia produktowa i marketingowa

 

Przygotowujemy zdjęcia, które służą także promocji i działaniom marketingowym. Niezależnie od tego, czy firma potrzebuje doskonałych zdjęć produktów, przedstawiających usługi, czy zebrane przez specjalistów nagrody branżowe, do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie i dbamy o to, by zdjęcia były spójne z identyfikacją wizualną firmy.

 

Zdjęcia biura i fotografia przemysłowa

 

Fotografujemy także wnętrza biur i budynki. Pokazujemy, że nasi klienci tworzą przyjazne miejsca pracy, a zdjęcia korporacyjne, które wykonujemy, sprawdzają się doskonale w działaniach m.in. z zakresu employer branding. Robimy także zdjęcia hal produkcyjnych, dokumentujemy proces i technologię produkcji.

 

Fotografia korporacyjna – zasady współpracy i ceny

 

Proponujemy konkurencyjne ceny, a także szybką i sprawną realizację. Zapewniamy profesjonalną obsługę i dyskrecję w oparciu o umowę z klauzulą poufności. Przygotowujemy zdjęcia korporacyjne dla klientów z możliwością odsprzedania autorskich praw majątkowych do zdjęć.

Zapraszamy do kontaktu, w celu indywidualnej wyceny sesji korporacyjnych.