Foto Studio Kołecki sp.j. | ul. Ratajczaka 36, 61-816, Poznań | Tel.: 618529921 E-mail: kolecki@kolecki.pl

Fotoreportaże

Przykładowe fotografie:

Fotoreportaże z imprez, wydarzeń, spotkań, kongresów

„Fotoreportaż jest znakiem; ma wywołać u odbiorcy reakcję, działając na jego zmysły i wrażliwość, często szokować, zwracać uwagę. Twórca zdjęć fotoreporterskich nie aranżuje ich.”

Wikipedia

Nasi fotografowie profesjonalnie i wręcz niedostrzegalnie towarzyszą Państwu w dowolnych imprezach i spotkaniach. Baczna obecność fotoreportera uwiecznia, oprócz nastroju, najistotniejsze momenty i sytuacje – wystąpienia, wzruszenia, pokazy i doniosłe chwile.

Możemy więc skupić się – zgodnie z zasadami fotoreportażu – na neutralnej obserwacji uwiecznionej w obiektywie aparatu, ale możemy też podejść do tematu w sposób emocjonalny i pokazać akcję, intensywne dialogi czy ekspresyjne dyskusje. Wybór należy do Państwa.

Zdjęcia fotoreportażowe można zarówno wykorzystać potem np. do folderów reklamowych czy galerii na stronie www, a także jako prezent dla szefostwa oprawiony w elegancką ramę.

Żaden współczesny event nie obejdzie się dziś bez profesjonalnej fotografii. Jeśli chcą Państwo zamówić profesjonalistę, to człowiek „od Kołeckiego” jest do fotoreportażu najbardziej odpowiednią osobą.

Cennik

Ceny zaczynają się od 100zł

Dodatkowo istnieje możliwość natychmiastowego wydruku zdjęcia grupowego w formacie 15×21 cm, oprawionego w sztywną teczkę dyplomową A4. Cena podlega negocjacji w zależności od ilości osób.

Udostępnij: