Foto Studio Kołecki sp.j. | ul. Ratajczaka 36, 61-816, Poznań | Tel.: 618529921 E-mail: kolecki@kolecki.pl

Fotoreportaże

Przykładowe fotografie:

Fotoreportaże z imprez, wydarzeń, spotkań, kongresów

„Fotoreportaż jest znakiem; ma wywołać u odbiorcy reakcję, działając na jego zmysły i wrażliwość, często szokować, zwracać uwagę. Twórca zdjęć fotoreporterskich nie aranżuje ich.”

Wikipedia

Nasi fotografowie profesjonalnie i wręcz niedostrzegalnie towarzyszą Państwu w dowolnych imprezach i spotkaniach. Baczna obecność fotoreportera uwiecznia, oprócz nastroju, najistotniejsze momenty i sytuacje – wystąpienia, wzruszenia, pokazy i doniosłe chwile.

Możemy więc skupić się – zgodnie z zasadami fotoreportażu – na neutralnej obserwacji uwiecznionej w obiektywie aparatu, ale możemy też podejść do tematu w sposób emocjonalny i pokazać akcję, intensywne dialogi czy ekspresyjne dyskusje. Wybór należy do Państwa.

Zdjęcia fotoreportażowe można zarówno wykorzystać potem np. do folderów reklamowych czy galerii na stronie www, a także jako prezent dla szefostwa oprawiony w elegancką ramę.

Żaden współczesny event nie obejdzie się dziś bez profesjonalnej fotografii. Jeśli chcą Państwo zamówić profesjonalistę, to człowiek „od Kołeckiego” jest do fotoreportażu najbardziej odpowiednią osobą.

Udostępnij: