Foto Studio Kołecki sp.j. | ul. Ratajczaka 36, 61-816, Poznań | Tel.: 618529921 E-mail: kolecki@kolecki.pl

Pamiątkowe

Przykładowe fotografie:

Pamiątka

Pragnienie jak najdokładniejszego zachowania w pamięci przyjemnych, nadzwyczajnych i doniosłych  wspomnień to naturalna potrzeba człowieka. Dlatego w ważnym dniu zapraszamy fotografa, aby uwiecznił te pierwsze, te przepełniające dumą, te niezwykłe, te honorowe, te wyjątkowe chwile. Fotograf z Foto Studio Kołecki jest do Państwa dyspozycji w tym właśnie dniu. Swoją baczną obecnością sprawi, że ten moment, te emocje i te szklące się ze wzruszenia oczy utrwalone na przepięknych fotografiach będą  Państwo mogli pokazać w przyszłości z dumą bliskim, dzieciom czy przyjaciołom.

Zdjęcia na różne okazje:

  • chrzest, pierwsza komunia,
  • bierzmowanie,
  • pierwszy dzień szkoły,
  • dyplom magisterski,
  • absolutorium,
  • zdjęcia na okładki płyt i książek, do gazet, na ulotki wyborcze itp

Użycie zdjęć przez Foto Studio Kołecki

Foto Studio Kołecki zastrzega sobie możliwość użycia zdjęć do prezentacji w Internecie np. na stronie firmowej, na Facebooku, Pintereście itp. jako wizytówki prac. Promocyjny koszt sesji odpowiednio: 400zł, 450 zł, 500 zł jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieopłatne pokazanie wizerunku wszystkich osób na zdjęciu przez firmę Foto Studio Kołecki. Jeśli zdjęcie miałoby być użyte w materiałach drukowanych np. reklamowych, firma Foto Studio Kołecki musi uzyskać pisemną zgodę na użyczenie praw do wizerunku osób przedstawionych na zdjęciach oraz  zapłacić uzgodnione wynagrodzenie dla osób na zdjęciach.

 

Wieczyste wykupienie praw autorskich majątkowych

W przypadku wykupienia przez Państwa autorskich praw majątkowych, zdjęcie nie może być publikowane przez naszą firmę i staje się wyłączną własnością osoby na zdjęciu. Zdjęcie można dowolnie przerabiać czy drukować na wszelkich nośnikach bez konieczności podawania autora.

Zastrzeżenie zdjęć

Zdjęcie na płycie ma nasze logo, ale firma Foto Studio Kołecki nie pokazuje ich w Internecie, mimo że nie wykupują Państwo praw autorskich do zdjęć. Sesja wyceniana jest wówczas poza ceną promocyjną.

Przechowywanie:

Państwa zdjęcia przechowywane są u nas w bazie przez okres 10 lat. W każdej chwili można zamówić dodatkowe zdjęcia, powiększenia itp., a także

wykupić prawa autorskie majątkowe ( po wykupieniu przez Państwa praw usuwamy je z bazy). Wykupienie praw do pojedynczego zdjęcia z sesji promocyjnej i zwykłej – 75 zł/szt

Cennik

Ceny zaczynają się od 55 zł

Udostępnij: