Foto Studio Kołecki sp.j. | ul. Ratajczaka 36, 61-816, Poznań | Tel.: 618529921 E-mail: kolecki@kolecki.pl

Panie i Panowie

Przykładowe fotografie:

Panie i Panowie – Portrety światłem malowane.

Kiedyś dostępne dla wybranych, sztywne, pozowane i drogie – portrety fotograficzne. Teraz indywidualnie dopasowane, genialne wyretuszowane, wydrukowane lub cyfrowe – z ceną od 50 zł.

Czy jest Pani osobą ceniącą kulturę wysoką z odrobiną teatralnego gestu, wysublimowane światłocienie i rekwizyty jak z magazynu Vanity, czy też jest Pan hipsterem ceniącym naturalność, eko i emocje uwiecznimy Państwa uśmiech, dynamikę relacji, mikro ekspresje i „coś”, na czym Państwu najbardziej zależy.

W naszym studio pracują cztery artystyczne dusze – fotografowie o różnych osobowościach. Co nas łączy? Umiejętności, wyczucie estetyki, precyzja, artystyczność dusz i perfekcja w realizacji sesji.

Zdjęcia „od Kołeckiego” wyróżniają się ponadczasowym pięknem. Ważne jest dla nas zarówno dopasowanie ujęcia i stylu fotografii do klienta, jak i spojrzenie w głąb zdjęcia, oddanie charakteru i czaru fotografowanej osoby. Każdą sesję planujemy i reżyserujemy. Inny będzie portret babci z wnuczkiem, a inny młodego muzyka, inny romantyka, a inny sangwinika. Nasze doświadczenie i zaangażowanie to nasz znak rozpoznawczy.

Podstawowa propozycja Foto Studio Kołecki to pojedyncza fotografia wybrana z 4 różnych zdjęć. Dla osób bardziej wymagających mamy Sesje Zdjęciowe. Poniżej szczegółowy cennik.

Na zdjęcia studyjne prosimy umówić się telefonicznie z niewielkim wyprzedzeniem czasowym.

tel: 61 852 99 21

Serdecznie zapraszamy

Użycie zdjęć przez Foto Studio Kołecki

Foto Studio Kołecki zastrzega sobie możliwość użycia zdjęć do prezentacji w Internecie np. na stronie firmowej, na Facebooku, Pintereście itp. jako wizytówki prac.

 

Promocyjny koszt sesji odpowiednio: 400zł, 450 zł, 500 zł jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne pokazanie wizerunku wszystkich osób na zdjęciu przez firmę Foto Studio Kołecki. Jeśli zdjęcie miałoby być użyte w materiałach drukowanych np. reklamowych, firma Foto Studio Kołecki musi uzyskać pisemną zgodę na użyczenie praw do wizerunku osób przedstawionych na zdjęciach oraz  zapłacić uzgodnione wynagrodzenie dla osób na zdjęciach.

Wieczyste wykupienie praw autorskich majątkowych

W przypadku wykupienia przez Państwa autorskich praw majątkowych, zdjęcie nie może być publikowane przez naszą firmę i staje się wyłączną własnością osoby na zdjęciu. Zdjęcie można dowolnie przerabiać czy drukować na wszelkich nośnikach bez konieczności podawania autora.

Zastrzeżenie zdjęć

Zdjęcie na płycie ma nasze logo, ale firma Foto Studio Kołecki nie pokazuje ich w Internecie, mimo że nie wykupują Państwo praw autorskich do zdjęć. Sesja wyceniana jest wówczas poza ceną promocyjną.

Przechowywanie:

Państwa zdjęcia przechowywane są u nas w bazie przez okres 10 lat. W każdej chwili można zamówić dodatkowe zdjęcia, powiększenia itp., a także

wykupić prawa autorskie majątkowe ( po wykupieniu przez Państwa praw usuwamy je z bazy). Wykupienie praw do pojedynczego zdjęcia z sesji promocyjnej i zwykłej – 75 zł/szt

Cennik

Ceny zaczynają się od 55 zł

Udostępnij: