Foto Studio Kołecki sp.j. | ul. Ratajczaka 36, 61-816, Poznań | Tel.: 618529921 E-mail: kolecki@kolecki.pl

Portrety rodzinne i indywidualne

Przykładowe fotografie:

Panie i Panowie – Portrety światłem malowane.

Kiedyś dostępne dla wybranych, sztywne, pozowane i drogie – portrety fotograficzne. Teraz indywidualnie dopasowane, genialne wyretuszowane, wydrukowane lub cyfrowe – z ceną od 50 zł.

Czy jest Pani osobą ceniącą kulturę wysoką z odrobiną teatralnego gestu, wysublimowane światłocienie i rekwizyty jak z magazynu Vanity, czy też jest Pan hipsterem ceniącym naturalność, eko i emocje uwiecznimy Państwa uśmiech, dynamikę relacji, mikro ekspresje i „coś”, na czym Państwu najbardziej zależy.

W naszym studio pracują cztery artystyczne dusze – fotografowie o różnych osobowościach. Co nas łączy? Umiejętności, wyczucie estetyki, precyzja, artystyczność dusz i perfekcja w realizacji sesji.

Zdjęcia „od Kołeckiego” wyróżniają się ponadczasowym pięknem. Ważne jest dla nas zarówno dopasowanie ujęcia i stylu fotografii do klienta, jak i spojrzenie w głąb zdjęcia, oddanie charakteru i czaru fotografowanej osoby. Każdą sesję planujemy i reżyserujemy. Inny będzie portret babci z wnuczkiem, a inny młodego muzyka, inny romantyka, a inny sangwinika. Nasze doświadczenie i zaangażowanie to nasz znak rozpoznawczy.

Podstawowa propozycja Foto Studio Kołecki to pojedyncza fotografia wybrana z 4 różnych zdjęć. Dla osób bardziej wymagających mamy Sesje Zdjęciowe. Poniżej szczegółowy cennik.

Na zdjęcia studyjne prosimy umówić się telefonicznie z niewielkim wyprzedzeniem czasowym.

tel: 61 852 99 21

Serdecznie zapraszamy

Udostępnij: