Foto Studio Kołecki sp.j. | ul. Ratajczaka 36, 61-816, Poznań | Tel.: 618529921 E-mail: kolecki@kolecki.pl

Sesje ze zwierzętami

Portret z pupilem

 

Nie ma słów ani gestów równie wiarygodnych jak psie podanie łapy.
Karl Kraus

 

 

Portret z pupilem to piękna pamiątka, która powinna znaleźć się w albumie każdego miłośnika i posiadacza zwierząt. W rodzinnej galerii nie może przecież zabraknąć fotografii z najlepszym i najwierniejszym przyjacielem.

Choć zwierzęta nie mówią, to my wiemy, jak ich słuchać i jak je fotografować. Na zdjęciach staramy się uchwycić niewidoczną relację i więź, która łączy człowieka z jego pupilem. Nikt nie potrafi przecież lepiej motywować do zabawy i beztroskiej radości niż czworonogi. To widać na zdjęciach, dzięki czemu fotografie z ukochanymi zwierzętami emanują spontanicznością i naturalnym szczęściem.

Portrety ze zwierzakami wykonujemy zarówno w naszym studiu, jak i w plenerze. Warunkiem wykonania zdjęć na miejscu, jest to…. by pupil zmieścił się w naszym studiu. Jednak, jeśli jest to niemożliwe, to my możemy przyjechać do Państwa ze sprzętem studyjnym lub po prostu wykonać zdjęcia w środowisku naturalnym dla zwierzaka. Fotografowaliśmy już majestatyczne konie, wesołe psy, eleganckie koty, kolorowe ptaki, a nawet (tylko z pozoru) groźnego węża.

Sesja fotograficzna z pupilem bez stresu

Wybierając nasze studio, mają Państwo także pewność, że zwierzak nie zestresuje się sesją, ani obecnością sprzętu fotograficznego. Zależy nam na komforcie czworonogów i działamy tak, by zyskać ich zaufanie i sympatię. Skąd pewność, że się dogadamy? Wychowaliśmy już 7 psów, 6 kotów, 2 chomiki, 1 szczurka i 2 myszy laboratoryjne, które mogą potwierdzić nasze solidne kompetencje. Fotografia zwierząt to dla nas duże wyzwanie, któremu oddajemy się z wielką pasją.

Jeśli chcą Państwo mieć pamiątkę w postaci zdjęć i portretów z pupilem, zapraszamy do kontaktu i umówieniu dogodnego terminu sesji.

Ceny zdjęć studyjnych zaczynają się od 65 zł.

Cena sesji wyjazdowej minimalny koszt 350 zł.

Udostępnij