Foto Studio Kołecki sp.j. | ul. Ratajczaka 36, 61-816, Poznań | Tel.: 618529921 E-mail: kolecki@kolecki.pl

Sesje rodzinne

Przykładowe fotografie:

Życie rodzinne

Fotografia rodzinna jest propozycją dialogu między współczesnością a wiekowymi tradycjami. Pozwala poznać i utrwalić historie życia. Wyrazista i pełna kolorów wizja, fotografia czarno-biała kontrastowo ukazująca podobieństwo rysów poszczególnych członków rodziny albo w sepii, ze specyficzną poświatą na starodawnym szezlongu nawiązującym do wielopokoleniowego dziedzictwa – wszystkie rodzaje fotografii łączymy w pewną łagodność, czasem nawet melancholię, ukazując dyskretne cechy poszczególnych pokoleń i ich własne światy.

Jakie są fotografie rodzinne z naszego studio?

W specyficznej scenografii z głębokim tłem lub ekspresyjne – pokazujące, jak szczęśliwi się czują się Państwo wśród bliskich, albo zupełnie zwyczajne, jakby fotograf towarzyszył Państwu w codziennym życiu. Uwieczniajmy te chwile, naprawdę warto zatrzymać czas.

Nasze fotografie to nie tylko indywidualnie przygotowywana aranżacja. To także empatia fotografów i ich profesjonalizm. W Foto Studio Kołecki – rodzinnej firmie o ponad-stuletniej tradycji – również sami tworzymy rodzinną atmosferę. Cenimy wspólnie spędzane chwile.

Podstawowa propozycja Foto Studio Kołecki to pojedyncza fotografia wybrana z 4 różnych zdjęć. Dla osób bardziej wymagających mamy Sesje Zdjęciowe. Poniżej szczegółowy cennik.

 

Na zdjęcia studyjne prosimy umówić się telefonicznie z niewielkim wyprzedzeniem czasowym.

 

tel: 61 852 99 21

 

Serdecznie zapraszamy

Udostępnij: