Zdjęcia do dokumentów

W celu wykonania fotografii do dokumentów zapraszamy Państwa bez zapisów…

W celu wykonania fotografii do dokumentów zapraszamy Państwa bez zapisów do naszego studia w Poznaniu. Zdjęcia do dowodu, paszportu czy prawa jazdy wykonujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w prawie wszystkie soboty w godzinach 10:00-14:00. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stale aktualizowanej wiedzy doskonale znamy wszystkie wymogi i formaty fotografii do wszelkich dokumentów.

Ze świadomością, iż na zdjęcia do paszportu czy też dowodu będą Państwo patrzyć przez lata, zadbamy, aby twarz wyglądała ładnie – powiemy, jak się uśmiechnąć, poprawimy włosy oraz usuniemy niedoskonałości skóry.

Odpowiadając z góry na pytania, informujemy, że na zdjęciu do dowodu   można mieć biżuterię oraz okulary. Ważne, by nie zasłaniały one owalu twarzy oraz muszą być widoczne całe brwi. Urzędy nie przyjmują fotografii w okularach przyciemnianych typu fotochrom.  Włosy nie powinny zasłaniać owalu twarzy, a grzywka przykrywać brwi. Do zdjęcia paszportowego wymagane jest zdjęcie okularów. Są to niedawno uaktualnione zalecenia urzędu paszportowego.

Najmłodszych sadzamy na kolanach opiekuna. Dzięki temu maluch jest spokojny i zadowolony. Niemowlaki fotografujemy w pozycji leżącej – mamy specjalne podkłady, ale można też przynieść swoją pieluszkę z białej tetry.

 

Zdjęcie kolorowe na białym tle w rozmiarze 35mm x 45mm
Zdjęcie wykonane na wprost (en face)
Pełny owal twarzy dobrze widoczny
Wyraz twarzy naturalny, usta zamknięte, bez uśmiechu
Brwi całkowicie widoczne
Czoło i uszy nie muszą być widoczne
Wzrok skierowany w kierunku obiektywu
Oczy wyraźnie widoczne (zwłaszcza źrenice), nieprzysłonięte włosami
Bez nakrycia głowy (chyba, że z powodów religijnych)
Bez okularów z ciemnymi szkłami (za wyjątkiem wrodzonych lub nabytych wad wzroku), w oprawkach, które nie przysłaniają powiek ani brwi
Ubiór według własnego gustu i upodobania.

 

Zdjęcie na wprost lub półprofilem w zależy od wewnętrznych wymagań szkoły, można się uśmiechnąć. Zalecane jest zdjęcie okularów z ciemnymi szkłami. Głowa nie powinna być zakryta w żaden sposób ubiorem (bluzą z kapturem, czy tez czapką).

 

Zdjęcie kolorowe na jasnym tle w rozmiarze 45mm x 65mm
Dowolne ułożenie głowy, przyjemny wyraz twarzy
Ubiór o charakterze oficjalnym, zakryte ramiona

 

 

 

MUNDUROWE

Zdjęcie kolorowe, dowolne ustawienie głowy. Na zdjęciu musi być widoczny pagon.

W minimalnym zestawie 2 zdjęcia w formacie 6x9cm lub 4 zdjęcia w formacie 3,5×4,5cm.

W opcji dodatkowej retusz polegający na zmianie stopnia wojskowego (retusz pagonu) lub nałożenie munduru.

 

 

CV/ Linkedin/FB  foto

Zdjęcie kolorowe lub czarno-białe/ plik cyfrowy do 2 MB. Wykonujemy krótką sesję w kadrze do łokcia. Wybrane zdjęcie będzie ładnie wyretuszowane i zapisane w trzech kadrach : poziom, pion i kwadrat. Zdjęcie będzie gotowe w ciągu 15 minut i wysłane na adres e-mail.

 

Zdjęcia do dokumentów przechowujemy do 10 lat. W tym okresie wykonanie dodatkowych odbitek możliwe jest w okazyjnej, niżej cenie. Plik w formacie cyfrowym ze zdjęcia archiwalnego  wysyłamy mailem.

Jak zamówić?

  • Telefonicznie pod  numerem 61 852 99 21
  • Mailowo na adres: archiwum@kolecki.pl
  • Następnie o podanie swojego numeru lub przybliżoną datę wykonania zdjęć
  • Kolejne odbitki wykonujemy w cenie niższej niż nowe zdjęcie