Strona główna

[fwp_bushwick_homeslider bgparallax=”0″ overlay=”true” down_button=”false” extra_class=”” background=”2191″]|

FOTO STUDIO KOŁECKI

W dobie pandemii firma jest otwarta od 9:00 do 16:00[/fwp_bushwick_homeslider]

[vc_wp_text]

Sesje zdjęciowe – Foto Studio Kołecki

Studio, w którym dzieje się świat, a zatrzymuje czas.

 


 

Zapraszamy Państwa do świata Foto Studio Kołecki – do miejsca, gdzie sztuka utrwalania obrazu i profesjonalnego podejścia do fotografii biznesowej tworzą wspólną przestrzeń do dialogu o życiu zawodowym. Fotografia korporacyjna wykreuje doskonały wizerunek biznesowy Państwa firmy. Ale to nie wszystko, co mamy do zaoferowania! Dowolna sesja zdjęciowa w studiu lub w plenerze na terenie Poznania to jedno z naszych ulubionych zadań. Ślubne, komunijne, rodzinne, ciążowe, a może w stylu pin-up girls? Z przyjemnością zaaranżujemy unikalną scenerię i zadbamy o każdy szczegół, by sesja była dla Państwa niezapomnianą, wyjątkową przygodą.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta z efektów naszej pracy. Dlatego nieważne, czy są to zdjęcia do dowodu, paszportu, prawa jazdy, CV, korporacyjne, reklamowe bądź pamiątkowe – dołożymy wszelkich starań, by uchwycić odpowiedni moment i wyretuszować ewentualne niedoskonałości. Z chęcią podpowiemy również, jak się uśmiechnąć, poprawimy włosy i… zadbamy o to, by zdjęcia były doskonałe w każdym szczególe!

[/vc_wp_text]

Ci ludzie doprowadzają do perfekcji łączenie tradycji, doświadczenia i profesjonalizmu.”

Grzegorz

[fwp_bushwick_portfolio show_filters=”no” all_label=”Pokaż wszystkie” portfolio_title=”Skorzystaj z naszej oferty” portfolio_content=”Nie boimy się wyzwań i dlatego nie stanowi dla nas problemu zarówno ślubna, rodzinna, jak i tematyczna sesja zdjęciowa w stylu retro bądź pin-up girls! W wykonanie fotografii wkładamy serce – bez względu na to, czy wykonujemy standardowe zdjęcia do dowodu, prawa jazdy, dyplomu lub paszportu, czy też reklamowe, korporacyjne bądź pamiątkowe. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, dlatego zachęcamy do kontaktu – zapewniamy, że sprostamy Waszym wymaganiom, a efekt każdej sesji przerośnie Wasze oczekiwania!” portfolio_link=”” include=”” exclude=”884,885,886,874,879,69,1606″ include_cats=”” exclude_cats=”” per_line=”3″ gutter_width=”1px” filter_col=”” filter_col_hov=”rgba(0,0,0,0.01)” filter_col_act=”” extra_class=”port”]

Atelier Kołecki istniało już w 1910 r.

„…na starej fotografii…”

„Legendarne były spotkania w zakładzie dziadka, gdzie toczyły się długie rozmowy o życiu i fotografii, w latach 50 i 60 rzadko tylko przerywane pojawieniem się klienta chętnego na zrobienie sobie fotografii.”

Anna Mizgajska fotografka i współwłaścicielka

 

Poznaj naszą historię

[fwp_bushwick_testimonials title=”Wasze opinie o Foto Studio Kołecki” include=”” exclude=”” extra_class=”” image=”” icon_class=””]

Zdjęcia prywatne

 

Potrzebują Państwo fotografii do dokumentów, na które będziecie patrzeć z przyjemnością? Dzięki naszym umiejętnościom nie będziecie musieli wstydzić się za każdym razem, gdy wyciągacie prawo jazdy czy też dowód osobisty! Ale to nie wszystko, co mamy Państwu do zaoferowania.

Nasi fotografowie mogą towarzyszyć Państwu podczas ważnych uroczystości, by uwiecznić piękne chwile. Wykonamy zdjęcia ślubne, a także z chrztu, komunii, jubileuszu, rozdania dyplomów i nie tylko. Wiemy też, jak pracować z najmłodszymi, dlatego rodzinne sesje zdjęciowe są dla nas prawdziwą przyjemnością.

Jesteśmy otwarci na propozycje. Kochamy wyzwania. Dlatego możemy zorganizować dla Państwa dowolną sesję tematyczną wraz z przygotowaniem scenografii, wizażem czy strojami. Pin-up girls, retro Hollywood – to tylko niektóre z naszych nietypowych realizacji!

W studiu fotograficznym wykonujemy od ręki zdjęcia do dokumentów takich jak prawo jazdy, dowód osobisty, paszport, wiza, legitymacja studencka, ale nie tylko. Mogą nam Państwo powierzyć także wykonanie fotografii do CV, dyplomu i inne.

Wykonujemy profesjonalne usługi drobne Photoshopem. Są to m.in. reprodukcje i rekonstrukcje starych fotografii, retusz powierzonych plików, kolaże oraz wywoływanie filmów, zdjęć, itp.

Tworzymy całe wydarzenia, fotografując rodziny w ich domach bądź na miejscu w studiu. Wykonujemy portrety, a także wielkoformatowe ujęcia wielu pokoleń.

W tym wydarzeniu towarzyszymy Państwu Młodym od pierwszej przymiarki sukni, aż do ostatniego toastu o świcie. Pary Młode zapraszamy także na indywidualne sesje w naszym studiu.

W naszym zespole mamy fotografów specjalizujących się w pracy z najmłodszymi. Fotografujemy dzieci w otoczeniu ulubionych zabawek czy w specjalnie do tego zaaranżowanych scenografiach.

Nasi fotografowie uczestniczą w najważniejszych wydarzeniach w życiu – rozdaniu dyplomów, ukończeniu ważnego etapu w życiu, chrzcie czy Komunii Świętej – utrwalając te momenty na zdjęciach pamiątkowych.

Robimy zdjęcia noworodkom w dopasowanej do ich potrzeb delikatnej scenografii. Utrwalamy także śliczne brzuszki przyszłych mam.

Pin-up Girls

To propozycja dla osób, które chcą się pobawić podczas przebieranej sesji w studiu w stylu lat 50-tych. Zapewniamy scenografię, stroje, wizaż i szampański humor!

Naszą specjalnością są przepiękne zdjęcia portretowe. Mogą to być zarówno indywidualne fotografie, jak i ujęcia par.

To propozycja sesji dla wielbicielek klimatu starego Hollywood. Profesjonalne portrety, najczęściej w sepii, z odpowiednią scenografią, strojami i wizażem.

Specjalizujemy się w prawdziwych portretach, które ukazują unikalne piękno i niepowtarzalny charakter bohaterów zdjęć. Stawiamy na minimum obróbki i czarno-białe, klasyczne fotografie.

[vc_wp_text]

Sesje ze zwierzętami

[/vc_wp_text]

Zdjęcia dla biznesu

 

Profesjonalna fotografia pomoże w wykreowaniu odpowiedniego wizerunku zarówno osobistego, jak i biznesowego firmy. Zdjęcia dla biznesu to nie lada wyzwanie, któremu jednak jesteśmy w stanie sprostać!

Wykonamy dla Państwa portrety pracowników, fotografie do zamieszczenia w folderach bądź na stronach internetowych. Służymy fachowym wsparciem przy przygotowaniach do sesji – podpowiemy, jak się ubrać, umalować czy uczesać, by pokazać się z jak najlepszej strony. Możemy Państwu towarzyszyć również podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń jak na przykład targi, wystawy, prezentacje, eventy czy imprezy firmowe i utrwalić te chwile w postaci fotoreportażu. Wspomagamy nie tylko komunikację marketingową firmy, ale i cele sprzedażowe. Tworzymy bowiem packshoty do wykorzystania zarówno reklamie prasowej, jak i na billboardach i więcej.

FOTO STUDIO KOŁECKI – kreowanie wizerunku biznesu

Towarzyszymy przedsiębiorcom i ich pracownikom zarówno podczas spotkań firmowych, jak i bankietów. Wykonujemy także portrety pracowników oraz wszelkie fotografie do stron internetowych, folderów itp.

Kompleksowa obsługa fotograficzna dla dużych i średnich firm. Pomożemy Państwu stworzyć dobry wizerunek w biznesie!

Pracujemy w terenie, utrwalając w obiektywie imprezy, wyjazdy, eventy, przyjęcia i inne wydarzenia.

Tworzymy packshoty oraz robimy specjalne ujęcia różnych elementów produktów służące celom reklamowym.

Zyskaj czas i pieniądze robiąc zakupy w naszym sklepie!

Potrzebujesz szybko wywołać zdjęcia, a nie masz czasu ?

Chciałbyś wykonać retusz na zdjęciach ?

A może potrzebujesz prezentu urodzinowego ?